Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kuzey Almanya & Amsterdam Turu

 

1. Gün : İstanbul – Berlin  ( Salı )

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde sabah saat 08:50'te bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin tamamlanması. Ardından Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi TK 1725  ile saat 11:50’te  Hamburg’a hareket. Saat 14:00'da Berlin‘e tahmini varış sonrası rehberimiz ile buluşma ve panoramik şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında; Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Alexanderplatz,  Prenzlauer Berg, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee yer alıyor. Konaklama Berlin hotelimizde.

2. Gün : Berlin – Hamburg ( Çarşamba )

Sabah alacağımız kahvaltı ardından günümüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilmek için rehberimizden destek alabilirler. Kararlaştırılan saatte Berlin'den aracımız ile Hamburg için yola çıkıyoruz. Geceleme Hamburg da ki hotelimizde.

3. Gün : Hamburg  ( Perşembe )

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Hafen City Limanı, Binnen ve Aussenalster gölleri, Balık Pazarı, Hamburg Tren Garı, Rathaus Kulesi, Reeperbahn Caddesi gibi şehrin önemli noktalarına yapacağımız panoromik tur sonrası serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilmek için rehberimizden destek alabilirler. Hotelimizde geceleme.

 4. Gün : Hamburg – Hannover ( Cuma )

Sabah alacağımız kahvaltı ardından Hannover için yola çıkıyoruz. Şehre ulaştığımızda en etkileyici binalarından olan Hannover City Hall, şehrin simgelerinden biri olan Marienburg Şatosu, Maschee Gölü, çok sayıda hayvan örneği olan Erlebnis Zoo hayvanat bahçesi, Herrenhausen Garten,  Aegidienkirche, Historiches Museum görülecek yerler arasında.  Panoromik turumuzun sonrasında serbest zaman imkanı. Geceleme Hannover de ki hotelimizde.

5. Gün : Hannover – Amsterdam  ( Cumartesi )

Sabah alacağımız kahvaltı ardından Hannover den aracımız ile Amsterdam için yola çıkıyoruz. Amsterdam şehrini genel özellikleri ile göreceğimiz şehir turu sonrasında serbest zaman imkanı. Geceleme hotelimizde.

 6. Gün : Amsterdam – Istanbul ( Pazar  )

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve rehberimizin belirleyeceği transfer buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde otelin lobisinde buluşma ve özel aracımızla Amsterdam Havalimanı’na transfer. THY tarifeli seferi TK 1956 ile saat 23:15’de İstanbul’a hareket.  03:50’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Başka bir turumuzda buluşmak dileğiyle…

 

FİYATA DAHİL  OLAN HİZMETLER :

 • THY ile İstanbul –Berlin/Amsterdam – İstanbul gidiş/dönüş ekonomi sınıfı  uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • Berlin – Hamburg – Hannover – Amsterdam da seçilen kategori otelde 5 gece konaklamalar,
 • Sabah Kahvaltıları
 • Havalimanı – otel – havalimanı arası transferler,
 • Panoramik Berlin – Hamburg – Hannover ve Amsterdam şehir turu,
 • Türkçe rehberlik hizmeti

 

FİYATA DAHİL  OLMAYAN  HİZMETLER :

 • Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
 • Vize Ücreti (120 Eur)
 • Ekstra turlar,
 • Müze ve giriş biletleri
 • Seyahat Sigortası , Kişisel harcamalar