Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

          Halim Tur Seyahat Acentesi 1996 yılında misafirlerine kaliteli hizmet vermek ilkesinden yola çıkarak kuruldu.

 

 2002 yılından itibaren acentamız kuruluş amacımız olan operatörlük hizmetine başlayarak hedeflerini büyütmüş ve halen yurtdışında ki bir çok partnerine BYZANTIN TRAVEL © markası ile incoming (yerel servis) hizmeti vermektedir.

2009 yılında şirketimiz yenilikçi yapısıyla BT İSTANBUL Seyahat Acentası ismini alarak sektörde ki hizmetlerine devam etmiştir.

 

        Yıllar içerisinde satış temsilciliğini yapmakta olduğumuz, her biri alanında uzman olan turizm acentaları ve havayolu firmalarının ürünlerini kusursuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde sunulmasını sağlamak üzere tüm süreçleri misafirlerimiz adına dikkatle takip etmekteyiz..

        Acentamız misafirlerine her zaman kaliteli, güvenli ve ekonomik hizmeti sunabilmek için mutlak memnuniyet anlayışını bünyesinde ki tüm çalışanlarıyla da benimsemektedir.

        Misafirlerimizin beklentilerini, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak, tam zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmek vazgeçemeyeceğimiz hedefimizdir.

        2012 yılında taşındığımız yeni ofisimizde kuruluşumuzdan itibaren hizmet vermekte olduğumuz yerli ve yabancı misafirlerimizden aldığımız güvenle dünden bugüne, bugünden yarına uzanan yolda çizgimizi kaybetmeden hedeflerimize koşmaktayız.

 

Romantik Yol & Güney Almanya

Günü birlik Abant & Ege Kıyıları

Yurtiçi ve Yurtdışı Ekonomik Bilet